> Worki-ldpe

Worki LDPE

Zajmujemy się produkcją wytrzymałych worków LDPE, które dostarczamy w różnych kolorach, rozmiarach oraz o różnych grubościach. Oferujemy wykonanie worków z folii LDPE z dolnymi albo bocznymi zgrzewami. Jeśli poszukują Państwo opakowań w określonym formacie i grubości, zapraszamy do kontaktu z nami. Wybierzemy odpowiednie opakowania z naszej oferty albo wyprodukujemy je na zamówienie.

Właściwości i zastosowania worków

Oferowane przez nas worki LDPE produkowane są ze sprawdzonych tworzyw sztucznych, które gwarantują najlepsze parametry użytkowe. Folia LDPE to elastyczny materiał, wyróżniający się niską gęstością, znajduje zastosowanie w wielu branżach. Worki produkowane z folii LDPE są wytrzymałe i szczelne, dzięki czemu są odporne na rozerwania oraz uszkodzenia innego rodzaju. Nasze opakowania znajdują szerokie zastosowanie zarówno w przedsiębiorstwach, jak również gospodarstwach domowych. Wykorzystywane są jako worki dla przemysłu, worki na śmieci oraz worki na odzież.

Korzyści ze współpracy z nami

Tym, co wyróżnia produkowane przez nas worki LDPE są także atrakcyjne ceny. Oprócz produkcji worków LDPE, zajmujemy się również produkcją folii HDPE i LDPE oraz opakowań foliowych.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą – zyskają Państwo godnego zaufania partnera.

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć w możliwie jak najkrótszym czasie, udzielając Państwu wszystkich niezbędnych informacji na temat naszych produktów.

Aluminium coils

Producent folii

Porębska 119

54-046 Wrocław

Zapraszam do kontaktu

przy użyciu

Formularza kontaktowego

Kontakt

Telefon: 691 460 136

E-mail: zgrzewaniezfolii@gmail.com