> Produkcja-folii-hdpe-ldpe

Produkcja folii HDPE i LDPE

Firma Zgrzewanie z Folii specjalizuje się w produkcji folii polietylenowych, charakteryzujących się różnymi parametrami użytkowymi. Oferujemy także wykonanie oferowanych przez nas artykułów foliowych na indywidualne zamówienie klienta. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego zwracamy bardzo dużą uwagę na jakość produktów oraz zapewnienie szerokiego wyboru.

Nasza oferta obejmuje następujące folie:

  • folia LDPE – standardowa, z surowców wtórnych, termokurczliwa
  • folia MDPE
  • folia HDPE

Produkowane przez nas folie sprzedajemy w postaci taśmy, rękawa albo półrękawa. Na życzenie klienta możemy wykonać je w różnych kolorach, a także z opcją odjonizowania.

Folie produkowane są w następujących szerokościach:

  • LDPE – od 50 mm do 1200 mm
  • HDPE i MDPE – od 500 mm o 1200 mm

Nasze przedsiębiorstwo wykorzystuje wyłącznie starannie dobrane surowce sztuczne. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym zapleczem technicznym, które pozwala nam na uzyskanie materiałów o wskazanych przez klientów parametrami. Dzięki temu nasze produkty są bardzo często wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, takich jak np. branża budowlana, spożywcza oraz chemiczna. Nasze folie są trwałe i odporne na rozerwanie, dzięki czemu skutecznie chronią przed wilgocią oraz zapobiegają uszkodzeniom i zabrudzeniom towarów. Ponadto nie zawierają szkodliwych substancji i są bezwonne.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą, która zajmuje się produkcją opakowań foliowych oraz worków LDPE. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc podczas wybierania odpowiedniej folii.

Zapraszamy!

moduł reklamowy

rolkii folii

Producent folii

Porębska 119

54-046 Wrocław

Zapraszam do kontaktu

przy użyciu

Formularza kontaktowego

Kontakt

Telefon: 691 460 136

E-mail: zgrzewaniezfolii@gmail.com