> Opakowania-foliowe

Opakowania foliowe

Produkujemy wysokiej klasy opakowania foliowe, które wyróżniają się optymalnymi właściwościami, dzięki czemu znajdują wszechstronne zastosowanie. Oferujemy Państwu szeroki wybór opakowań foliowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

W naszym zakładzie zajmujemy się produkcją następujących opakowań:

  • worki: na odzież, dla przemysłu, do koszy,
  • kaptury,
  • przekładki foliowe w różnych formatach od standardowych na paletę do niewymiarowych.

Opakowania z folii produkujemy w różnych rozmiarach, formatach oraz grubościach. Opakowania wytwarzamy z folii LDPE, MDPE oraz HDPE. Oferujemy również możliwość zabarwienia folii wykorzystywanej do produkcji opakowań na określone kolory. Dzięki właściwościom, takim jak elastyczność, szczelność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, bardzo dobrze sprawdzają się w przemyśle, a także w branży spożywczej i odzieżowej, chroniąc przedmioty przed wilgocią oraz zabrudzeniami.

Opakowania niewymiarowe

Wszystkie opakowania są wykonane i dostarczone klientowi z uwzględnieniem wskazanych przez niego takich parametrów, jak wymiary i grubość. Wykonujemy także opakowania foliowe niewymiarowe.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Pomożemy Państwu wybrać właściwe opakowania z naszej szerokiej oferty, a w razie potrzeby zaprojektujemy i wyprodukujemy odpowiednie opakowania.

Dokładamy starań, aby nasze opakowania spełniały wszystkie wymogi oraz były dostępne w konkurencyjnych cenach. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu świetnie przygotowanego zaplecza produkcyjnego, oferujemy Państwu opakowania foliowe najlepszej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem wrocławskiej firmy Zgrzewanie z Folii, która oferuje także m.in. worki LDPE oraz pokrowce foliowe.

 

folia

Producent folii

Porębska 119

54-046 Wrocław

Zapraszam do kontaktu

przy użyciu

Formularza kontaktowego

Kontakt

Telefon: 691 460 136

E-mail: zgrzewaniezfolii@gmail.com