> Kontakt

Producent folii z Wrocławia: kontakt

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Zgrzewanie z Folii – producenta opakowań foliowych z siedzibą we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości opakowania foliowe oraz folie LDPE oraz HDPE, a także kaptury i pokrowce foliowe oraz worki na śmieci.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy terminową realizację zleceń oraz wysoką jakość oferowanych produktów.

Magdalena Osuch

Porębska 119 54-046 Wrocław
Telefon: 691 460 136
E-mail: zgrzewaniezfolii@gmail.com

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.zgrzewaniezfolii.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZGRZEWANIE Z FOLII MAGDALENA OSUCH, 54-046 Wrocław, Porębska 119, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem zgrzewaniezfolii@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek Informacyjny.

Znajdź nas na mapie

Pokaż na większej mapie